Корзина
131 отзыв
+380
96
252-50-88
+380
99
017-01-29
+380
63
486-09-19
Автозапчасти HotParts
Корзина

DAC

Компанія ДАК Україна пропонує великий асортимент автокосметики для догляду за салоном Вашого авто. Ми пропонуємо спеціалізовані високоякісні засоби для очищення, догляду та збереження елементів салону, торпеди та сидінь автомобіля.

 

в виде галереив виде списка
1 2

• Універсальні засоби для чищення салону автомобіля

• Спеціальні засоби для чищення та догляду панелі приборів, торпеди

• Очисники для тканинних елементів салону, карт дверей та сидінь

• Високоякісні засоби для догляду за шкіряними елементами салону та сидіннями

• Силіконові засоби для відновлення резинових та пластикових елементів салону

Салон автомобіля – це дзеркало його власника, адже досить часто в авто ми проводимо часу не меншу, ніж вдома. Догляд за власним авто – це також задоволення, адже завжди приємно знаходитися в комфортному, чистому та доглянутому авто.

Універсальні засоби для чищення салону авто – спеціально розроблені засоби з діючими реагентами, що абсолютно безпечні для людей, але здатні вивести навіть застарілі плями з різних поверхонь салону авто – текстильна, шкіряна оббивка салону, килимків, гумових та пластикових поверхонь, з карт дверей та стелі машини. Високотехнологічні препарати проникають глибоко в поверхню та немов виштовхують бруд назовні, звідки його легко прибрати. Завдяки спеціальним розробкам компанії «DAC» універсальні засоби здатні перемогти навіть застарілі плями від їжі, машинного масла, технічних рідин тощо.

Засоби для догляду за панеллю приборів та торпедою - спеціально розроблені для дбайливого очищення та ретельного догляду. Така автокосметика не тільки очищує, але й полірує, відновлює зовнішній вигляд та захищає від ультрафіолетових променів. Окрема лінійка навіть має певний приємний запах.

Спеціалізовані засоби для шкіри - призначені для чищення та відновлення поверхонь салону та сидінь з натуральної шкіри. Спеціальна формула дозволяє захищати шкіряні елементи сидіння, роблячи їх більш м’якими та еластичними, одночасно попереджаючи та захищаючи від пересихання та появи тріщин внаслідок перепаду температур.

Завдяки засобам від «DAC Luxury Quality» Ви отримаєте змогу легко та комфортно очистити будь-які елементи салону швидко та просто. Європейська якість та зручна упаковка дозволить вивести будь-які плями, а також доглянути та захистити всі елементи салону Вашого авто.

До того ж , в асортименті компанії представлено засоби в фасуванні великими об’ємами , що стане в пригоді для спеціалістів чи підприємців, які надають послуги по прибиранню та догляду салонів авто або ж мають справу з частим забрудненням.

Компанія ДАК Україна є офіційним представником лідера європейської автокосметики «DAC Luxury Quality» в Україні, тому Ви можете бути певними, що придбана продукція компаніії «DAC» повністю відповідає найвищим стандартам Європейського союзу.