Продавец Hot Parts автозапчасти развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
656 отзывов
Hot Parts - Автозапчастини
+380442992006
+380672605242Горячая линия
+380931706855Горячая линия
+380505127800Горячая линия
Добавить отзыв

Гарантия

Правила для збереження гарантійного терміну на продукцію, запропоновану компанією Hot Parts - Автозапчастини. Терміни гарантійного обслуговування. Правила оформлення рекламаційних випадків.

У випадку настання гарантійного випадку звертайтесь до нашого магазину за телефонами вказаними у меню контакти.

 

 

1.       Прийом товару

 

В момент отримання товару клієнт або представник клієнта повинен оглянути товар на предмет цілісності і комплектності, а також переконатися, що йому був поставлений саме той товар, який він замовляв. При виявленні пошкодження, невідповідності або некомплектності товару, клієнт повинен повідомити про це водієві LC-TEHNIX, який доставив товар і відповідального Торгового Представника (ТП). У разі, якщо товар не вдалося перевірити при водії, клієнт повинен протягом доби після поставки товару повідомити

відповідальному ТП про пошкодження, невідповідність або некомплект поставленого товару, якщо такий факт було виявлено та оформити рекламаційний випадок. Якщо після поставки товару пройшло більше доби скарги подібного характеру не приймаються.

 

 

2.       Обов'язкові правила огляду товару перед встановленням на автомобіль.

 

Перед встановленням нової деталі на автомобіль механік зобов'язаний упевнитися в тому, що у нього саме та деталь, яка необхідна для даного автомобіля. Для цього необхідно візуально порівняти стару деталь, зняту з автомобіля, з новою, а також провести порівняння основних розмірів.

У разі запаяної прозорої упаковки необхідно, як мінімум, уважно візуально порівняти стару і нову деталь, не розкриваючи прозору упаковку та при можливості також провести порівняння основних розмірів.

У разі комплектів в прозорій упаковці необхідно не розкриваючи упаковку перевірити комплектність і провести візуальне порівняння зі старими комплектуючими.

-          Претензії про некомплектність після відкриття запаяної прозорої упаковки не приймаються!

-          Після спроби монтажу, претензії про невідповідність нової деталі, у випадках де можливо було зняти розміри основних частин деталі і візуально порівняти нову деталь зі старою деталлю, тим самим визначити невідповідність, не приймаються!

-          Претензії про невідповідність нової деталі в запаяній прозорій упаковці, у випадках де можна було

провести порівняння зі старою деталлю, але порівняння проведено не було та упаковка була розкрита, не приймаються, навіть якщо не було спроби монтажу!

-          Прозора упаковка виконана прозорою безпосередньо для того, щоб слюсар СТО мав змогу перед

розкриттям уважно розглянути деталь або комплект і переконатися в її ідентичності оригінальній деталі, знятої з автомобіля та ЇЇ правильній комплектності!

 

 

3.       Гарантійні терміни

 

На всі автомобільні запасні частини, агрегати, вузли та комплектуючі поширюється гарантійний термін 6

місяців від дати встановлення на автомобіль, але не більше ніж на один додатковий місяць з дати придбання у компанії LC-TEHNIX або пробіг 10 000 км в залежності, що настане раніше. Термін в один додатковій місяць надається для можливості реалізувати продукцію та надання кінцевому споживачу заявленого

гарантійного терміну в повному обсязі. Продукція, на яку поширюються інші гарантійні терміни зазначена в Таблиці №1. На запасні частини, агрегати, вузли та комплектуючі, які вказані в Таблиці №1, також

поширюється правило терміну в один місяць для можливості реалізації товару без втрати гарантійного терміну. Це правило не поширюється на продукцію з гарантійним терміном 14 днів та продукцію на яку гарантія не надається. Гарантія не надається для витратних матеріалів та деталей. Для автомобільних

акумуляторних батарей надається термін для реалізації до двох місяців для надання кінцевому споживачу заявленого гарантійного терміну в повному обсязі.

 

4.       Загальні випадки, у разі яких гарантія не підтримується.

-          Закінчення гарантійного терміну.

-          Відсутність підтвердження використання спеціального інструменту там, де для монтажу необхідно

його використання і без використання цього інструменту існує реальна можливість пошкодити деталі або зробити монтаж невірно. Підтвердженням використання спеціального інструменту може

послужити фото реального інструменту, що використовується на автосервісі. В пункті 6 є вказівки для яких груп товарів в обов'язковому порядку монтаж повинен проводитись за допомогою спеціального інструменту для підтримки гарантії.

-          Надання запчастини для розглядання рекламаційного випадку не в комплектності продажу.

-          Неправильний монтаж, що призвів до виходу з ладу деталі або агрегату.

-          Неправильний підбір деталей на конкретний автомобіль.

-          Наявності перегріву, впливу хімічних речовин або механічних пошкоджень, які з’явились внаслідок некоректного монтажу або внаслідок некоректній експлуатації.

-          Спроби самостійно полагодити виріб або розбирання виробу, який був зібраний виробником.

-          Коли деталь або агрегат був встановлений без перевірки справності всіх суміжних деталей та агрегатів, які впливають на їх роботу.

-          У разі, коли пошкодження виробу виникло в наслідок роботи з суміжними деталями, агрегатами або рідинами, які не передбачені заводом виробником.

-          Якщо деталі використовувалися у важких умовах (наприклад, спортивні змагання, тощо.)

-          У разі, якщо деталь або агрегат вийшли з ладу або не видають необхідні технічні характеристики по причині використання їх на автомобілі, конструкція або налаштування якого були змінені та не

відповідають конфігурації та технічнім характеристикам, які були закладені заводом виробником.

-          Якщо деталь або агрегат був встановлений без заміни суміжних деталей та/або технічних рідин там, де цього вимагає виробник.

-          Коли встановлення деталі проводилось не на автосервісі, а власними силами автовласника.

-          У разі, якщо клієнт не надав увесь перелік необхідних документів та інформації, що вказується у пунктах 5 та 6.

 

4.1   Випадки за окремими групами товарів, у разі яких гарантія не поширюється.

4.1.1          Система кондиціювання та система охолодження.

-          У разі, якщо при заміні компресора та радіатора кондиціонера не було проведено обов’язкове промивання системи кондиціонування, не було замінено фільтр осушувач та інші необхідні

компоненти згідно с вимогами виробника, наприклад, розширювальний або дросельний клапан.

-          У разі, якщо при монтажі деталей системи кондиціювання або системи охолодження використовувалися ущільнювачі (герметики), які не передбачені виробником.

-          Якщо при заміні водяної помпі не було замінено охолоджувальну рідину на якісну нову, що призвело до виходу помпи з ладу.

-          Якщо є скарга на негерметичність радіатору, але місце витоку не позначене, наприклад, маркером.

4.1.2          Деталі електрообладнання.

-          Якщо відсутні результати діагностики стану електричного обладнання та електричної мережи автомобіля перед встановленням нових компонентів.

4.1.3          Деталі зчеплення

-          Монтаж без використання спеціального інструменту, порушення технічних умов та інструкцій встановлених виробником.

-          Монтаж без перевірки суміжних деталей зчеплення.

-          Наявність ознак перегріву.

4.1.4          Підшипники маточин та маточині вузли в зборі, шруси.

-          Невикористання деталей з комплекту при монтажі.

-          Монтаж без використання спеціального інструменту, порушення технічних умов та інструкцій встановлених виробником.

 

4.1.5          Деталі підвіски, амортизатори.

-          Не було встановлено парне число амортизаторів або пружин на одну вісь.

 

-          Не проводилась діагностика стану підвіски перед встановленням нових амортизаторів або інших деталей підвіски.

-          Наявність ознак перевантаження.

-          Не має результатів перевірки на стендовому обладнанні в разі скарги на демпфуючі властивості амортизаторів. Винятком може бути очевидно виражена втрата працездатності амортизаторів.

-          При заміні компресора пневматичної системи не було замінено реле компресора.

 

 

 

4.1.6          Стартери, генератори та їх основні деталі

-          Попадання технічних рідин (мастила, антифриз, пального і т.п.), води або бруду, що призвело до виходу агрегату або деталі з ладу.

-          Механічні пошкодження на шестірні або на шліцах бендикса стартера.

-          У разі якщо стартер або генератор піддавалися великому навантаженню, про що свідчить одночасний вихід з ладу статора, ротора, щіткового вузла, двох втягуючих реле, сильний знос втулок стартера,

бендикс або втягуюче реле зі слідами перегріву і т.д.

-          Відсутнє підтвердження діагностики стану акумуляторної батареї перед встановленням нового стартера або генератора.*

-          Відсутність Акта діагностики електричної мережи та супутніх вузлів, таких як контактна група замка запалювання, венця моховика, двигуна (треба спробувати провернути двигун через муфту за

допомогою гайкового ключа з важелем).*

 

 

* З детальним описом обов’язкової діагностики перед встановленням нового агрегату необхідно ознайомитись за посиланням http://electric.ad.ua/ru/info

 

 

 

4.1.7          Склоочисники.

-          Відсутнє фото або відео підтвердження у випадку скарги клієнта на те що нова щітка склоочисника не виконує своїх завдань (дає полоси, не тре і т.п.).

 

 

5.       Обов’язкові документі, які повинні супроводжувати продукцію для розгляду рекламаційного випадку

-          Повністю заповнена Заява на рекламацію на бланку LC-TEHNIX.

-          Правильно заповнений гарантійний талон, якщо він передбачений для групи товарів та/або Торгової Марки.

-          Замовлення-наряд з описом усіх проведених робіт, замінених запчастин та витрачених матеріалів, якщо проводився монтаж деталі.

-          Копія накладної, згідно якої продукція була придбана у LC-TEHNIX.

-          В випадку оформлення рекламації по елементам електричного обладнання необхідна наявність висновків діагностичного обладнання з відображенням помилки та її описом.

-          Надати додаткову інформацію на окремі групи товарів, що зазначені в пункті 6.

 

 

6.       Додаткові детальні вимоги для підтримки гарантії та розгляду рекламаційних випадком за окремими групами товарів.

6.1   Двохмасові маховики

-          Вимір швидкості обертання стартеру. (Бажано у вигляді графіку, наприклад з Bosch KTS.)

-          Параметри корекції ХХ дизеля або лічильник пропусків запалення для бензинового ДВЗ .

-          Протокол зчитування пам’яті помилок (DTC) з блоку керування двигуном.

 

-          Момент затягування, що застосовувався для кріплення маховика і копія паспорта повірки динамометричного ключа.

-          Фото, на якому чітко видно стан центрувальних втулок між двигуном і КПП.

-          Для трансмісій з подвійним зчепленням або варіаторів – фото стану шліцьового з’єднання з боку коробки передач.

6.2   Корзини і диски зчеплення – звичайне зчеплення.

-          Фото пов’язаних і оточуючих деталей: Механізм вижиму зчеплення (вилка, вал, і т.п.), центрувальні втулки між ДВЗ і КПП, обладнання, що використовувалося для підняття КПП при встановленні.

-          Для зчеплень з механізмом компенсації зносу (SAC/TAC) – достовірне підтвердження використання спеціального інструменту при встановленні.

-          Для пошкоджених демпферів крутних коливань - параметри корекції ХХ дизеля або лічильник пропусків запалення для бензинового ДВЗ.

-          Момент затягування, що застосовувався для кріплення корзини і копія паспорта повірки динамометричного ключа.

-          Фото, на якому чітко видно стан центрувальних втулок між двигуном і КПП.

6.3   Комплекти подвійного зчеплення:

-          Достовірне підтвердження типу і виробника спецінструменту, що застосовувався при заміні зчеплення.

-          Для всіх варіантів КПП – Протокол зчитування пам’яті помилок (DTC) з блоку керування двигуном і КПП

-          Для всіх варіантів КПП – протокол адаптації зчеплення.

-          Для VW DSG 0AM обов’язково мають бути надані:

§  товщина шайб, що встановлювалися

§  фото заміру вільного ходу дисків після встановлення

§  Параметри зчитані з блоку керування КПП:

5.1  Швидкість обертання ДВЗ (G641/ G182)

5.2  Швидкість обертання ДВЗ – по шині CAN

80.1 Дата виготовлення Mechatronik

30.3 Тиск масла (V401)

95.1  Зчеплення K1 – Адаптація 0 позиції

95.2  Зчеплення K1 – Крутний момент в 0 позиції

96.3  Зчеплення K1 – Адаптація позиції 3

96.4  Зчеплення K1 – Крутний момент в позиції 3

97.1  Зчеплення K1 – Границя розімкненого положення

97.2  Зчеплення K1 - Границя замкнутого положення

115.1  Зчеплення K2 - Адаптація 0 позиції

115.2  Зчеплення K2 - Крутний момент в 0 позиції

116.3  Зчеплення K2 – Адаптація позиції 3

116.4  Зчеплення K2 – Крутний момент в позиції 3

117.1  Зчеплення K2 – Границя розімкненого положення

117.2  Зчеплення K2 – Границя замкненого положення

180.2 Зчеплення K1 — пробіг останньої успішної адаптації

200.2 Зчеплення K2 — пробіг останньої успішної адаптації

 

-          Моменти затягування, що застосовувалися при встановленні і копія паспорта повірки динамометричного ключа.

-          Фото, на якому чітко видно стан центрувальних втулок між двигуном і КПП.

6.4   Гідравлічні вижимні підшипники та інші елементи гідравлічного приводу зчеплення.

-          Моменти затягування, що застосовувалися при встановленні і копія паспорта повірки динамометричного ключа.

-          Метод прокачки гідравлічної системи, тиск при прокачці.

-          Фото, на якому чітко видно стан центрувальних втулок між двигуном і КПП.

6.5   Обвідні і натяжні ролики, ремені ГРМ і додаткових агрегатів.

-          Моменти затягування, що застосовувалися при встановленні і копія паспорта повірки динамометричного ключа.

 

-          Підтвердження заміни всіх необхідних елементів кріплення.

-          Для приводу допоміжних агрегатів – підтвердження справності або заміни обгінної муфти генератора (якщо така є).

6.6   Водяні помпи.

-          Підтвердження типу і кількості рідини охолодження, що заливалася в систему при ремонті.

6.7   Компоненти клапанного механізму.

-          Моменти затягування, що застосовувалися при встановленні і копія паспорта повірки динамометричного ключа.

-          Для валів – підтвердження заміни компенсаторів або роликових важелів.

-          Для гідравлічних компенсаторів – результат виміру тиску масла і опис процедури прокачування.

6.8   Колісні підшипники.

-          Підтвердження типу і стану спеціального інструменту, що використовувався для встановлення.

-          Момент затягування центрального болта/гайки (якщо є), і копія паспорта повірки динамометричного ключа

-          Для заявок зі скаргою на люфт або зміщення підшипника – фото виміру еліпсності отвору поворотного кулака.

6.9   Рульове управління і підвіска.

-          Моменти затягування, що застосовувалися при встановленні і копія паспорта повірки динамометричного ключа.

-          Для насосів ГУР – тип і кількість рідини, а також опис процедури прокачування.

6.10    Стартери та генератори

-          Підтвердження діагностики стану акумуляторної батареї перед встановленням нового стартера або генератора та проведення всіх етапів діагностики які описані за посиланням http://electric.ad.ua/ru/info.

-          Фотографії заводської таблички на старому агрегаті, на якій чітко видно номер по каталогу виробника.

 

 

 

7.       Зобов’язання компанії LC-TEHNIX щодо розгляду рекламації

-          В термін 14 днів з моменту оформлення рекламаційного випадку надати відповідь клієнту щодо рішення експертної комісії у випадку, якщо клієнт разом з рекламаційним товаром передав усі

необхідні документи та надав усю необхідну інформацію для розгляду рекламаційного випадку. У випадку подачі клієнтом неповної інформації співробітники компанії LC-TEHNIX мають право вимагати надання цієї інформації. В цьому разі термін розгляду рекламаційного випадку може бути збільшений.

-          У разі визнання рекламаційного випадку компанія LC-TEHNIX оформлює повернення несправного товару.

-          У разі відхилення рекламаційного випадку компанія ЄСО-АВТОТЕХНІКС повертає товар клієнту.

-          Протягом 14 днів після прийняття рішення компанія LC-TEHNIX зберігає на своєму складі

продукцію по рекламаційним випадкам, які були відхилені. По закінченню 14 днів вся продукція, яка була незатребувана клієнтами, підлягає утилізації.

ТАБЛИЦЯ №1

 

• На всі товари, які не вказанні в табличці поширюються гарантійні умова 12 місяців або 20 000 км в залежності, що настане раніше, крім витратних матеріалів та деталей.

• Товар, на який гарантія не надається повинен перевірятись клієнтом при отриманні на предмет його цілісності і працездатності.

 

 

 

Автолампи

Товари

Бренди

Умови гарантії

 

Автолампи ксенонові

BOSCH, NEOLUX, OSRAM, SWAG

12 місяців

Автолампи ксенонові

PHILIPS

36 місяців або умови зазначені на упаковці

Автолампи світлодіодні, Опір для світлодіодних автоламп, Системи

контролю світлодіодних автоламп

 

BOSCH, NEOLUX, OSRAM, PHILIPS

 

12 місяців

Денні ходові вогні

PHILIPS

12 місяців

Денні ходові вогні та протитуманні фари

OSRAM

36 місяців або умови зазначені на упаковці

Світлодіодні автолампи типу Н4 LED, Н7

LED, Н8/Н11/Н16 LED, H10 LED, HB3/HB4 LED, H11 LED, HB4 LED

 

NEOLUX, OSRAM, PHILIPS

36 місяців або умови зазначені на упаковці

Лампи накалювання в том числі галогенні головного світла та сигнальні

OSRAM, NEOLUX, PHILIPS, BOSCH, CHAMPION

14 днів

Лампи усіх типів

AG

14 днів

Галогенні лампи головного світла серії

PHILIPS Racing Vision

PHILIPS

2 місяця

Галогенні лампи головного світла серій PHILIPS X-treme Vision, White Vision, Vision

Plus

 

PHILIPS

 

3 місяця

Переносне, стаціонарне та побутове освітлення

Товари

Бренди

Умови гарантії

Лампи оглядові, штативи для оглядових лампи

PHILIPS, OSRAM

12 місяців або умови зазначені на упаковці

 

Побутові лампи та стаціонарне освітлення

 

OSRAM

Підтримується гарантія зазначена на упаковці.

Рекламація розглядається при

умова наявності упаковки

Автомобільні аксесуари

 

 

Товари

Бренди

Умови гарантії

Пристрій зарядний USB для автомобіля

PHILIPS

12 місяців

Компресори для кемпінгу, компресори для накачування шин, сигнали автомобіля

електричні, антена автомобільна,

 

LAVITA, METZGER

 

6 місяців

Насоси механічні для накачування шин

LAVITA, YATO

3 місяця

Всі інші товари не зазначені вище

LAVITA, NORMA, SWAG, YATO

14 днів

Автосервісне приладдя

Товари

Бренди

Умови гарантії

Лежаки ремонтні підкатні, маніпулятори для ремонту двигуна, магнітні таці

EXPERT, YATO

6 місяців

Тканина для протирання, набори шайб,

болтів, гайок, шплінтів, пружин, стопорних кілець, хомутів и т.п.

 

KIMBERLY, YATO

 

Гарантія не надається

Акумуляторні батареї

Товари

Бренди

Умови гарантії

 

Акумуляторна батарея

 

AD, BOSCH, GIGAWATT

24 місяці (при наявності та виконанні умов гарантійного талона). В інших випадках

гарантія 12 місяців.

Амортизатори, пружини підвіски

Товари

Бренди

Умови гарантії

 

Амортизатори

KOREASTAR, PROFIT

6 місяців або 10 000 км

 

Амортизатори

 

KYB

6-24 місяця. В залежності від

умов вказаних в гарантійному талоні.

Амортизатори, пружини підвіски

FITSHI

3 місяця або 5 000 км

Пружини підвіски

KOREASTAR, SPIDAN, SWAG

6 місяців або 10 000 км

Пильники, відбійники, опори амортизатора, підшипники опори амортизатора, захисні комплекти амортизатора, втулка амортизатора, тарілки пружини, сайлентблоки

амортизатора

 

AD, BLUE PRINT, CTR, FEBEST, FITSHI, KOREASTAR, KYB, LEMFORDER, LUK, MONROE, PMC, PROFIT, RUVILLE, SACHS, SKF, SNR, SWAG

 

 

6 місяців або 10 000 км

Батарейки

Товари

Бренди

Умови гарантії

 

 

 

Акумулятор гідридно-нікелевий,

батарейки літієві, лужні, сольові всіх типів

 

 

 

PHILIPS

Приймаємо рекламації на

елементи що мають явні ознаки підтікання, за умови

цілісного/непошкодженого пакування. До кінця терміну придатності на момент

звертання повинно бути не

менше 2 років.

Витратні матеріали та деталі

Товари

Бренди

Умови гарантії

Витратні матеріали та деталі, наприклад, набори стопорних кілець, гвинтів, шпонок, пружинок, гумових кілець, шайб и т.п.,

заглушки, кліпси, неспеціалізовані

елементи кріплення, такі як заклепки всіх видів, звичайні болти, гайки, шайби, масла, робочі рідини, автохімія, герметики и т.п., фітинг, запобіжники, щітки

електродвигунів та генераторів, змінні

резинки щітки склоочисників і т.д.

 

 

 

 

Всі бренди

 

 

 

 

Гарантія не надається

Гальмівна система

Товари

Бренди

Умови гарантії

Датчики ABS, датчики гальмівні, троси

ручного гальма

KOREASTAR, MOBILETRON, NK, FITSHI,

LPR

6 місяців або 10 000 км

Супорти гальма, поршні супорта,

ремкомплекти супорта, ремкомплекти гальмівних колодок

 

PMC, NK, FITSHI

 

6 місяців або 10 000 км

Колодки гальмівні дискові та барабанні,

диски гальмівні, комплекти 2 диска+ 4 колодки гальмівні, барабани гальмівні

BREMBO, DELPHI, FITSHI, FOMAR, HI-Q,

KOREASTAR, LPR, NK, PMC, PROFIT, REMSA, ZIMMERMANN

 

6 місяців або 10 000 км

Циліндри гальмівні головні та робочі

LPR, FITSHI

6 місяців або 10 000 км

Шланги та трубки гальмівні

FITSHI, LPR, NK, PMC, PROFIT, WP

6 місяців або 10 000 км

Датчики

Товари

Бренди

Умови гарантії

 

Вимикачі стопсигналу, датчики обертів спідометра, датчики положення

дросельної заслонки, датчики

температури, датчики тиску оливи, датчики детонації, датчики обертів

колінвала, датчики положення дросельної заслонки, датчики положення

розподільчого валу, датчик тиску в шинах, датчик тиску оливи, датчик тиску

впускного газопроводу

 

 

 

 

FITSHI, MOBILETRON, KOREASTAR

 

 

 

 

6 місяців або 10 000 км

Двигун

Товари

Бренди

Умови гарантії

Опори двигуна, прокладки двигуна

KOREASTAR,

6 місяців або 10 000 км

Помпи масляні, Кришки маслозаливної

горловини

KOREASTAR, PMC

6 місяців або 10 000 км

Клапан рециркуляції газів, датчики детонації, датчики обертів колінвалу,

датчик положення розподільчого валу,

датчик тиску оливи

 

MOBILETRON, FITSHI

 

6 місяців або 10 000 км

Патрубки, рукава повітряні

PMC

6 місяців або 10 000 км

Запалювання

Товари

Бренди

Умови гарантії

Автомобільні високовольтні кабелі

KOREASTAR, PROFIT, FITSHI,

KOREASTAR

6 місяців або 10 000 км

Бігунки розподілювача, замки

запалювання, комутатори, контактні групи, котушки запалювання, свічки запалювання, свічки розжарювання.

 

KOREASTAR, PMC, FITSHI, MOBILETRON, BRISK, AD

 

6 місяців або 10 000 км

Засоби індивідуального захисту

Товари

Бренди

Умови гарантії

Взуття робоче, окуляри захисні, робочій одяг, навушники протишумні

YATO, VOREL, AD

30 днів

Кондиціювання

Товари

Бренди

Умови гарантії

Компресори кондиціонера, конденсори кондиціонера, осушувачі кондиціонера

KOREASTAR, PMC

6 місяців або 10 000 км

Кузов, оптика

Товари

Бренди

Умови гарантії

Амортизатори багажника, амортизатори капота

BLUE PRINT, DELPHI, KOREASTAR, LESJOFORS, LUK, MAGNETI, MONROE,

PMC, PROFIT, SWAG

 

6 місяців або 10 000 км

Ліхтарі задні та передні, повторювачі та покажчики поворотів, фари головні

передні та протитуманні

DEPO, BLUE PRINT, MAGNETI, VALEO,

SWAG, CARGO, OSRAM, OSRAM, PMC, BOSCH

 

6 місяців або 10 000 км

Дверні ручки, ручки капота, ручки

склопідйомника, замки дверей та капоту, комплекти личинок замка, троси замка капота, фіксатори дверей, дзеркала

автомобільні в зборі.

 

BLUE PRINT, FITSHI, KOREASTAR, METZGER, PMC, SWAG, VALEO, LPR

 

 

6 місяців або 10 000 км

Склопідйомник

PMC

6 місяців або 10 000 км

 

Деталі фари (Скло фари, вставка фари і т.д.), деталі дзеркал (скло дзеркала, корпус дзеркала і т.д.), відблискувачі, деталі кузова (капот, крило, бампер и т.д.), автоскло, декоративні деталі

інтер'єру та екстер'єру, витратні

матеріали.

 

 

BOSCH, DEPO, GATES, HELLA, MAGNETI, PMC, PROFIT, SWAG

 

 

 

Гарантія не надається

Опалення

Товари

Бренди

Умови гарантії

Радіатор пічки

FITSHI, KOREASTAR, PMC

6 місяців або 10 000 км

Охолодження

Товари

Бренди

Умови гарантії

Вентилятори радіатора, кожухи

вентилятора, муфта вентилятора, крильчатка вентилятора

 

KOREASTAR, PMC

 

6 місяців або 10 000 км

Радіатори, термостати, помпи, кришки радіатора, кришка розширювального

бачка, бачки розширювальні

FITSHI, KOREASTAR, PMC, GATES, HELLA, SWAG

 

6 місяців або 10 000 км

Шланги, патрубки, прокладки

GRAF, KOREASTAR, BGA, PMC

6 місяців або 10 000 км

Паливна система

Товари

Бренди

Умови гарантії

Датчики рівня палива, датчик положення дросельної заслонки, клапани відсічні

паливного насоса, регулятори холостого ходу, клапани управління тиском,

ремкомплекти паливного насоса, опори карбюратора, троси акселератора, лямбда-зонди, витратоміри повітря,

датчик тиску впускного газопроводу

 

 

 

KOREASTAR, FITSHI, MOBILETRON, PROFIT, CARGO, LPR

 

 

 

6 місяців або 10 000 км

Бензонасоси в зборі, насоси

паливопідкачуючий, насоси ручні підкачки палива

 

KOREASTAR, PROFIT, CARGO

 

6 місяців або 10 000 км

Шланги паливні

GATES, PMC, PROFIT

6 місяців або 10 000 км

Пневматична підвіска

Товари

Бренди

Умови гарантії

 

 

 

Компресори пневмосистеми,

пневмомодулі, пневмоподушки

 

 

 

AMK, BILSTEIN, FGA, WABCO, DUNLOP, PMC, BLUE PRINT, HITACHI

 

3 місяці або 5 000 км при умові встановлення на оригінальному сервісі або спеціалізованому

сервісі (необхідно, як мінімум, надати сертифікат проходження навчання співрабітниками СТО). Для всіх інших термін гарантії 14 днів з даті придбання.

Пневмомодулі, пневмоподушки

PROFIT

Підвіска

Товари

Бренди

Умови гарантії

Сайлентблоки, втулки стабілізатора

FITSHI, KOREASTAR, NK, PROFIT,

6 місяців або 10 000 км

Ступиці, підшипники ступиці, маточини

колеса

FITSHI, CX, ILJIN, SPIDAN, AD, PROFIT,

6 місяців або 10 000 км

Ремкомплекти балки моста,

ремкомплекти стабілізатора, болти розвалу, ремкомплекти важеля

 

NK, PROFIT, MONROE

 

6 місяців або 10 000 км

 

Ресори, втулки ресори, ремкомплекти

ресори

KOREASTAR, PROFIT, SPIDAN

6 місяців або 10 000 км

Важелі підвіски, опори кульові, стійки

стабілізатора

FITSHI, ILJIN, KOREASTAR, PROFIT

6 місяців або 10 000 км

Ремінний та ланцюговий привід

Товари

Бренди

Умови гарантії

 

Весь пропонований асортимент

 

BOSCH, CONTITECH, DAYCO, GATES, INA, SKF, GRAF

Міжсервісний інтервал,

декларований виробником автомобіля, але небільше 12 місяців

 

Весь пропонований асортимент

 

KOREASTAR

Міжсервісний інтервал,

декларований виробником автомобіля, але небільше 6 місяців

Весь пропонований асортимент

CX, FITSHI, AE, MAGNETI, SPIDAN

6 місяців або 10 000 км

Рульове управління

Товари

Бренди

Умови гарантії

Маятники рульові та ремкомплекти,

наконечники рульових тяг, тяги рульові, сошки рульового керування, насоси

гідропідсилювача керма, пильники

рульового механізму, рульові рейки

 

 

FITSHI, ILJIN, KOREASTAR, NK, PROFIT

 

 

6 місяців або 10 000 км

Система зчеплення

Товари

Бренди

Умови гарантії

Диски зчеплення, комплекти зчеплення,

комплекти зчеплення з маховиком, корзини зчеплення

 

FITSHI, NK

 

6 місяців або 10 000 км

Підшипники зчеплення, муфти вимкнення зчеплення, троси зчеплення

FITSHI, KOREASTAR, LPR, NK, PROFIT, SNR

6 місяців або 10 000 км

Циліндри зчеплення головний та робочі,

ремкомплекти циліндрів зчеплення, вимикачі зчеплення

 

FITSHI, LPR, NK, PROFIT, KOREASTAR

 

6 місяців або 10 000 км

Стартери та генератори

Товари

Бренди

Умови гарантії

Генератори, стартери, випрямлячі діодні, муфти генератора, обмотки генератора, ротори генератора, регулятори напруги, бендикси, обмотки стартера, редуктори

планетарні, реле втягуючі, якоря стартера

 

BOSCH, CARGO, DENSO, MAGNETI, MAHLE, MOBILETRON, PROFIT, VALEO

 

 

6 місяців або 10 000 км

Підшипник голчасті, кулькові, роликові,

втулки гумові, металеві

CARGO, NTN, SNR, FAG, SKF, NSK,

PROFIT

6 місяців або 10 000 км

Всі інші товари не зазначені вище є витратними матеріалами або деталями

Всі бренди

Гарантія не надається

При виникненні несправності стартера або генератора в зборі пов’язаної з заводським браком компанія ЕСО-

АВТОТЕХНІКС на розсуд покупця проводить ремонт агрегата за свій рахунок та повертає відремонтований агрегат покупцю або приймає повернення несправного агрегата.

Склоочисники

Товари

Бренди

Умови гарантії

Важелі склоочисника, привід

склоочисника

CHAMPION, SWAG, PMC,

6 місяців або 10 000 км

Двигуни склоочисника, трапеції

склоочисника, насоси омивача

PMC

6 місяців або 10 000 км

Форсунки склоочисника

BLUE PRINT, PMC, SWAG

6 місяців або 10 000 км

 

Щітки склоочисника

CHAMPION, DENSO

6 місяців або 10 000 км

Щітки склоочисника

PROFIT

3 місяця або 5 000 км

Трансмісія

Товари

Бренди

Умови гарантії

Опори КПП гумометалеві, троси коробки

передач

KOREASTAR

6 місяців або 10 000 км

Хрестовини

AD, FITSHI, SPIDAN

6 місяців або 10 000 км

Підшипники підвісні, опори карданного

вала, муфти еластичні

PROFIT

6 місяців або 10 000 км

Піввісі, вали карданні

LPR, NK, PROFIT, SPIDAN

6 місяців або 10 000 км

Пильники ШРУС

KOREASTAR, PMC, PROFIT, SPIDAN, NK,

SNR,

6 місяців або 10 000 км

ШРУС

FITSHI, PROFIT, LPR, NK, PMC, SNR,

SPIDAN

6 місяців або 10 000 км

Троси

Товари

Бренди

Умови гарантії

Троси акселератора, троси замка капота, троси спідометра, троси коробки передач,

троси ручного гальма, троси зчеплення.

 

FITSHI, KOREASTAR, LPR, NK

 

6 місяців або 10 000 км

Фільтри

Товари

Бренди

Умови гарантії

Фільтри АКПП, фільтри масляні, фільтри

паливні, фільтри повітряні, фільтри салону та інші

 

Всі бренди

Міжсервісний ресурс,

відповідно до рекомендацій

автовиробника для конкретного автомобіля

Фільтри паливні, що є частиною конструкції паливного модуля в

паливному баку

 

Всі бренди

 

12 місяців або 20 000 км

Інструмент ручний

Товари

Бренди

Умови гарантії

Суцільнолитий інструмент, який не містить ніяких шарнірних з'єднань, наприклад,

гайкові ключі, торцеві головки,

подовжувачі і т.п.

 

YATO, VOREL, EXPERT

 

12 місяців

Шарнірно-губцевий інструмент, викрутки,

спеціальний інструмент

YATO, VOREL, EXPERT

6 місяців

Витратний матеріали, наприклад, біти,

відрізні круги, свердла і т.д.

YATO, VOREL, EXPERT

Гарантія не надається

Інструмент пневматичний

Товари

Бренди

Умови гарантії

 

 

 

 

Весь пропонований асортимент

 

 

 

 

YATO, Chicago Pneumatic

12 місяців за умови

використання блоків підготовки повітря (Фільтр-сепаратор +

лубрикатор з чистим маслом).

Винятком є пістолети для

підкачки коліс, пістолети для продувки, піскоструйні

пістолети та пістолети для

фарбування.

Витратний матеріал у вигляді фітинга для підключення повітря і пневматичних

шлангів.

 

YATO, Chicago Pneumatic

 

Гарантія не надається

 

Інструмент електричний та акумуляторний

Товари

Бренди

Умови гарантії

Весь пропонований асортимент

BOSCH

12 місяців

Обладнання для СТО та автомийок

Товари

Бренди

Умови гарантії

 

Весь пропонований асортимент

RINO, YATO, BOSCH, KARCHER,

WYNN'S, KROON OIL та інші, крім продукції LAVITA

 

12 місяців

Весь пропонований асортимент

LAVITA

6 місяців

Розпродаж

Товари

Бренди

Умови гарантії

 

 

 

 

 

 

 

 

Весь пропонований асортимент

ADRIAUTO, APL, ARNOTT, ASAKASHI, BANDO, BF, BJ, BK, BREMI, COFLE, DEPO_ES, ELASTOGRAN, EPS, ERA, EXEDY, FIRAD, FPS, GECORE, GHIBAUDI, GMB, GOMET, HDK, IKA, INTERMOTOR, INTERPARTS, KALTENWATT, KASHIYAMA, KLARIUS, KOITO, LEADER, MARUICHI, MOPISAN, MOTORPAL, MTA, NARVA, NDC, NIPPARTS, NOVA DITEX, NPR, NSK, OBK, OCAP, OMS, ORME, PERFECT, PH, Q-MAX, QSTEN, QUICKBRAKE, RBI, ROCKY, SAMKO, SASSONE, SECO, SHINOBI, STANDARD, STAR, STONE, SUN, TAIHO, TAMA, TEIKIN, TENACITY, TESLA, TOKICO, TP, VARTA, WAHLER, WUZETEM, ZCM, ZM,

ZEN

 

 

 

 

 

 

 

Даний товар новий, але

розпродається за залишковою вартістю. Гарантія не надається